Hakkımızda

FONETSER kimdir? 

 

FONETSER Teknoloji Bilişim Mühendislik A.Ş, 2015 yılında kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Firmaların sunucu, kişisel bilgisayar, çevre birimleri, ağ sistemleri, işletim sistemleri, ofis yazılımları, anti-virus yazılımları,ticari yazılımlar, güvenlik çözümleri, internet çözümleri, yapısal kablolama, fiber sonlandırma, ups sistemi gibi sistemler olmak üzere  komple anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

 

FONETSER, müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi tespit edip, bu ihtiyaçlara en uygun, en uzun süreli ve en sorunsuz çalışabilecek  sistemleri, iş ortağı olduğu dünya markalarının ürünlerini kullanarak genç, dinamik ve eğitimli takım üyeleriyle, profesyonel  yaklaşım ve sorumluluk bilinci ile entegre etmektedir.

 

FONETSER, üstlenmiş olduğu görevlerde, ayrıntılarda kaybolmayan ancak ayrıntıların da önemli olduğunun farkında olan bir   yaklaşım sergilemektedir. Sürekli gelişim ve ilerlemeyi, ilerlemek için de çalışanların sürekli eğitilmesini, şirketimizin temel politikası olarak benimsemiştir.

 

FONETSER, Müşterilerimizle Yıllık Bakım Anlaşmaları yaparak teknoloji danışmanlığını üstlenmiştir. Bakım süreçlerinde Sistem performans kontrolleri, Yedekleme ile ilgili özverili çalışmaları, Dia Muhasebe yazılımları çözümleri ve sorun çıkartacak problemleri anında çözüme ulaştırmayı hedefler.

 

 

Firmanıza özel çözümler üreten, kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, destek ve  danışmanlık ekibimizle hizmetinizdeyiz... 

FONETSER Ekibi
TOP

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!